۹ مکان سودآور برای فروش آنلاین عکس‌های شما 

اگر فکر می کنید برخی از عکس ها را گرفته اید که مردم مایل به پرداخت هزینه های آن هستند، باید سودمندترین مکان ها را برای فروش آنلاین عکس بدانید. خوشبختانه، برخی وب سایت‌های معتبر وجود دارند که می‌توانند به شما در تبدیل این عکس‌ها به پول نقد کمک کنند، و فروش عکس‌های خود به صورت آنلاین می‌تواند به متنوع‌سازی درآمد شما کمک کند.

۱- Alamyگزیده اخبار فناوری

یک دلیل مهم برای وجود بیش از ۱۶۰ میلیون فیلم و عکس برای فروش در وب سایت Alamy  وجود دارد و آن این است که این برنامه به هر عکسی که به فروش می رسد ۵۰ درصد حق بیمه حق امتیاز از عکاسان می دهد. این سایت همچنین به عکاسان اجازه می دهد تا عکس های خود را در جای دیگر بفروشند ، اما شما فقط ۴۰ درصد این کمیسیون را دریافت خواهید کرد. این امر باعث شده است که Alamy با تعداد زیادی بازدید کننده ماهانه – که همه مشتری بالقوه عکس های شما هستند – به بزرگترین بازار جهان برای عکس های سهام تبدیل شود.

۲- Shutterstockگزیده اخبار فناوری

از زمان راه اندازی ، Shutterstock مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار به همكاران خود پرداخت كرده است. وقتی عکسی را در بازار بارگذاری می کنید ، همچنان حق چاپ را حفظ می کنید. و بسته به سایز تصویر خود می توانید تا ۳۰ درصد از قیمت فروش عکس های خود را به دست آورید. در حال حاضر ، پرداخت از ۰٫۲۵ دلار شروع می شود و برای تصاویر سفارشی می تواند تا ۱۲۰ دلار افزایش یابد.

۳-  iStock Photoگزیده اخبار فناوری

اگر علاقمند به یادگیری در مورد بهترین انواع عکس برای فروش آنلاین هستید ، به iStock Photo نگاهی بیندازید. انجمن ها و منابع محبوب آن به شما کمک می کند تا نحوه فروش عکس آنلاین را بفهمید. شما باید قبل از فروش عکس های خود درخواست دهید. فرایند برنامه شامل ارسال چند نمونه از کار شما از طریق Contributor توسط برنامه Getty Images است. از آنجا که iStock Photos و Getty Images شریک زندگی هستند ، ممکن است در هر کدام از سیستم عامل ها پذیرفته شوید. این سایت مشخصات خاصی در مورد میزان پرداخت پول شما ارائه نمی دهد ، اما اعلام می کند که از هر عکسی که می فروشید ، درصد تخفیف کسب می کنید.

۴- PhotoShelterگزیده اخبار فناوری

اگر می خواهید عکس های خود را به صورت آنلاین بفروشید ، اما ترجیح می دهید از طریق سایت شخصی خود این فروش را انجام دهید ، PhotoShelter ابزاری خارق العاده برای این کار است. در هسته آن ، یک پلت فرم تجارت الکترونیک گرا است که می توانید تقریباً در هر وب سایتی ادغام شوید. این شامل ذخیره سازی ابری برای عکس های شما ، یک سبد خرید داخلی ، الگوهای وب سایت کشیدن و رها کردن ، یک رابط بصری ، سئو مناسب (بهینه سازی موتور جستجو) و چندین ادغام رسانه اجتماعی است.

از مزایای این گزینه می توان به کنترل کامل در نحوه نمایش عکس‌های شما ، عدم نمایش عکس‌های رقبا در کنار خود و همچنین توانایی کسب درآمد بیشتر از قیمت فروش اشاره کرد. متاسفانه ، شما مجبور به پرداخت هزینه اشتراک برای این سرویس هستید. طرح اولیه با ۱۰ دلار در ماه شروع می شود و حداقل ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد.

۵- Adobe Stockگزیده اخبار فناوری

Adobe Stock یک سایت زیبا است که حق امتیاز ۳۳ درصد برای عکس ها را دارد. بعد از رسیدن به آستانه ۲۵ دلار ، می توانید این حق امتیاز را به حساب بانکی خود واریز کنید. Adobe Stock در برنامه‌های Adobe یکپارچه شده است.

Adobe نحوه بارگذاری عکس‌های خود را ساده کرده است. سیستم برچسب زدن هوشمند Adobe به جای اینکه به روند کند برچسب زدن همه تصاویر خود ادامه دهد ، این کار را برای شما انجام می دهد. برای آسانتر کردن زندگی شما ، Adobe به شما امکان می‌دهد عکس های خود را از طریق Adobe Lightroom CC ، Adobe Bridge CC یا وب سایت آن بارگذاری کنید.

۶- SmugMugگزیده اخبار فناوری

بسته SmugMug Pro جایگزینی برای PhotoShelter است. این پلتفرم به شما امکان می دهد تا کارهای خود را در یک فروشگاه بزرگ قابل تنظیم نمایش دهید و سفارشات خود را با هزینه اشتراک سالانه مدیریت کنید. ویژگی برجسته اصلی امکان استفاده از خدمات چاپ SmugMug ایجاد چاپ ، کتاب و کارت تبریک از عکس‌های فوری شماست. همچنین برخی از ویژگی های اضافی مانند امکان ایجاد کوپن ، بسته های عکس و آنالیز داخلی وجود دارد. همچنین باید ۸۵ درصد درآمد خود را حفظ کنید.

۷- Can Stock Photoگزیده اخبار فناوری

اگر به دنبال راهی آسان برای فروش آنلاین عکس های خود هستید، Can Stock Photo یک گزینه مناسب است. پس از ارسال سه تصویر به ویرایشگران سایت، برای شروع فروش باید ۲۴ ساعت منتظر تأیید باشید. هنگام بارگذاری عکس ها بر روی سایت، Can Stock Photo همچنین کار شما را به یکی از بزرگترین پایگاه داده های تصویر سهام، Fotosearch ارسال می کند. شما می توانید تا ۵۰ درصد حق امتیاز در سایت کسب کنید و می توانید پس از رسیدن مانده به ۵۰ دلار ، پول خود را به پی پال برگردانید. اگر می‌خواهید یک چک پستی داشته باشید ، باید صبر کنید تا ۱۰۰ دلار درآمد کسب کنید.

۸-  ۱۲۳RFگزیده اخبار فناوری

این سایت بیش از ۱۱۰ میلیون پرونده دارد که تقریباً ۱۰۰۰۰۰ پرونده در روز اضافه می شود. حق الزحمه قابل پرداخت بسته به سطح سهم شما بین ۳۰ تا ۶۰ درصد متفاوت است. این بدان معناست که هرچه عکس‌های بیشتری آپلود کنید ، میزان پرداخت شما بیشتر می شود. اگر کمتر از ۹۹۹ تصویر در سایت بارگذاری کنید، ۳۰ درصد درآمد کسب خواهید کرد که معادل ۰٫۲۱۶ دلار در هر بار بارگیری است. اگر بیش از ۱ میلیون تصویر بارگذاری کنید ، ۶۰ درصد دریافت خواهید کرد که معادل ۰٫۴۳۲ دلار در هر بار بارگیری است.

۹- Dreamstimeگزیده اخبار فناوری

در دنیای سهام عکاسی، Dreamstime یک بازیکن معتبر است. این وضعیت با اطمینان از بررسی تمام آپلودها برای بررسی اینکه مطابقت آنها با استانداردهای بالای آنها صورت گرفته است ، به دست می آید و از این طریق کیفیت را تضمین می کند. پس از تأیید عکس های شما ، حق امتیاز ۲۵ تا ۵۰ درصد دریافت خواهید کرد. با این حال، اگر شما یک قرارداد انحصاری را امضا کنید، می تواند به ۶۰ درصد افزایش یابد. اگر معامله انحصاری را امضا کنید، برای ۱۰۰ ارسال نخستین تأیید شده خود نیز ۰٫۲۰ دلار پاداش اضافی دریافت خواهید کرد.

حفظ حریم خصوصی اولین نگرانی در استفاده از دستگاه‌های خانه‌هوشمند استخدمات حوزه فناوری اطلاعات

ویرایش نیمه اول تیرماه ۱۳۹۸

دستگاه‌های خانه‌های هوشمند دارای مزایای زیادی هستند، اما بسیاری از مصرف کنندگان با یک اشکال بزرگ در این خصوص روبرو هستند و آن اینکه یک دستگاه همیشه در خانه آنها وجود دارد بطوریکه می‌تواند به همه چیزی که آنها می‌گویند گوش دهند. طبق یک نظر سنجی صورت گرفته از ۲۰۷۵ مصرف‌کننده آمریکایی از خانه‌های هوشمند در سال ۲۰۱۹ ، حفظ حریم خصوصی اولین نگرانی این مصرف‌کنندگان است بخصوص برای سخنران‌های هوشمند که با ابزار صدایی مانندAlexa یا  Google Assistant ساخته شده‌اند.
طبق گزارشات اخیر، آمازون از طریق دستگاهAlexa  که قادر به ضبط صدا است، هزاران نفر را برای گوش دادن به انچه که می‌گویند بکار می‌گیرد سپس این کارکنان هرآنچه را که در این نرم‌افزار آموخته‌اند را نقل‌قول یا تفسیر می‌کنند. آمازون می‌گوید این اتفاق تنها برای درصد کمی از ضبط‌ها به منظور بهبود تجربه مشتری رخ می‌دهد.
در وسایل هوشمندی مانند Alexa  به این صورت تنظیم شده‌اند که تنها زمانیکه صدایی باشد گوش می‌دهند، اما این کار همیشه هم صورت نمی‌گیرد. برای انجام اقدامات اضافی برای محافظت از حریم خصوصی خود در اطراف یک بلندگو هوشمند یا سایر دستگاه های متصل، می توانید خاصیت گوش دادن فعال در Alexa، Cortana، Google Assistant و Siri را غیر فعال کنید. (منبع www.pcmag.com)

IoT، “موج آینده” زندگی و جوانب امنیتی آن

ویرایش نیمه اول تیرماه ۱۳۹۸

خدمات حوزه فناوری اطلاعات

طبق نتایج دومین نظرسنجی سالانه متاوا در ایالات متحده، آخرین تحولات حوزه تکنولوژی مصرف‌کنندگان IoT و خانه‌های هوشمند هستند. از دیدگاه آنها این تکنولوژی‌ها موج‌های آینده‌ی زندگی بشر هستند و البته نگرانی‌هایی در خصوص حفظ حریم خصوصی و وسایل متصل شده در این زمینه وجود دارد. در حال حاضر دستگاه‌های هوشمند متصل شده رشد قابل توجهی کرده و در نتیجه نظارت بر آنها نیز نیاز به توجه بیشتری دارد. تحقیقات مربوط به سازمان های بریتانیایی در صنایع مهم مانند مراقبت های بهداشتی، حمل و نقل و تولید در ماه گذشته نشان می‌دهد که حملات IOT ممکن است به اقتصاد کشورها بیش از ۱ میلیارد پوند در سال به علت اقدامات امنیتی کم هزینه برساند. این مطالعه که توسط نرم افزار Irdeto شرکت نرم افزاری هلندی انجام شد، بیشتر  حملات مربوط  به تجهیزات IoT  را، حملات تروجان بیان کرده است که  بیش از نیمی از کسب و کارهای حوزه IoT  را در خطر قرار می‌دهد. (منبع: By IoT News)

علت مصرف زیاد برق بیت‌کویت چیست؟خدمات حوزه فناوری اطلاعات

ویرایش نیمه دوم تیرماه ۱۳۹۸

هر چند بیت کوین محبوبیت فراوانی دارد ولی استخراج یا به اصطلاح ماینینگ (mining) آن انرژی برق بسیار زیادی مصرف می‌کند و همین موضوع انتقادهای گسترده‌ای را به دنبال داشته است.
یکی از دلایل مصرف بالای برق در سیستم بیت کوین، ساختار آن است که مانع سوءاستفاده و کلاهبرداری‌های احتمالی می‌شود. در واقع بلاک‌چین بیت کوین برای تامین امنیت خود، از یک الگوریتم خاص به نام Proof of Work یا PoW استفاده می‌کند. استخراج کنندگان یا همان ماینرها با رایانه‌هایی ویژه و قدرتمند، مسائل پیچیده محاسباتی را حل می‌کنند و در مقابل، جایزه‌ای در قالب بیت کوین دریافت می‌دارند. حل این معماهای پیچیده، انرژی زیادی مصرف می‌کند. از سوی دیگر امروزه استخراج بیت کوین به یکی از راه‌های پرطرفدار کسب درآمد تبدیل شده و به همین دلیل انرژی مورد نیاز برای این کار روز به‌روز بیشتر می‌شود. ادامه مطلب…..     (منبع www.itna.ir)

بیت‌کوین دهمین ارز پر ارزش جهان

ویرایش نیمه دوم تیرماه ۱۳۹۸

خدمات حوزه فناوری اطلاعات

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده در کوین تلگراف، کارشناسان و تحلیلگران فعال در این حوزه به تازگی اعلام کرده‌اند در صورت در نظر نگرفتن طلا و نقره می‌توان گفت ارز دیجیتال رمزنگاری شده بیت کوین در حال حاضر دهمین ارز بزرگ و دارایی ارزشمند بزرگ در جهان به شمار می‌رود. ادامه مطالب…          (منبع: www.itna.ir)

هدفونی مناسب برای حل معضل آزار دهنده خروپف

ویرایش نیمه اول مردادماه ۱۳۹۸

خدمات حوزه فناوری اطلاعات

به تازگی هدفونی به نام Sleepbuds ساخته شده که خرخر کردن کاربر را به او هشدار می‌دهد. به این ترتیب کاربر برای پیشگیری از خروپف موقعیت سر و گردن خود را به هنگام خواب تغییر می‌دهد. علاوه بر آن این پیام‌ های هشدار اعصاب مغز کاربر را نیز فعال می‌کند و در نتیجه برای پیشگیری از خروپف کردن عضلات گلو کشیده‌‌تر می‌شوند. افزون بر این کاربر می‌تواند پس از بیدار شدن در اپلیکیشن مربوط به این هدفون روند خرخر کردن خود را رصد کند. منبع (www.tici.info)

شیشه های هوشمند اتومبیل به نابینایان کمک می کند تا سفری نشاط آور داشته باشند

ویرایش نیمه اول مردادماه ۱۳۹۸

خدمات حوزه فناوری اطلاعات

پیش ‌نمونه‌ ساخته شده از این نوع اتومبیل که “منظره را احساس کن” نام دارد، با استفاده از عکس‌هایی با کنتراست بالا در روی چراغ ‌های ال ‌ای ‌دی ( LED) منظره بیرون ماشین را باز تولید می‌کند. این تکنولوژی به برداشتن موانع سد کننده دید نابینایان کمک می‌کند و باعث می‌شود افرادی که بینایی‌شان را از دست داده ‌اند، سفری لذت‌بخش‌تر داشته باشند. افزون بر فناوری هوشمند نمایش مناظر بر روی پنجره خودرو، این اتومبیل هوشمند همچنین به امکان دستیار صوتی مجهز است که با استفاده از هوش مصنوعی، مناظر بیرون ماشین را برای نابینایان توصیف می‌کند. منبع (www.tici.info)

خودکاری که نوشته‌ها را ذخیره می‌کند

ویرایش نیمه دوم مردادماه ۱۳۹۸

خدمات حوزه فناوری اطلاعات

یک شرکت ایتالیایی، خودکار هوشمندی ابداع کرده است که می‌تواند نوشته‌ها را برای دانلود ذخیره کند. شرکت ایتالیایی «مول‌اسکین» (Moleskine)، سال‌ها سعی داشته ارتباطی میان نوشتن آنالوگ و پرونده‌های دیجیتالی ایجاد کند. این خودکار با ذخیره نوشته‌ها به صورت آفلاین تا هنگام اتصال دوباره به تلفن همراه هوشمند یا تبلت، شما را از آنها بی‌نیاز می‌کند. این ابزار می‌تواند برای موقعیت‌های شلوغ مانند قطار، بیرون از منزل و در نور کم که بیرون آوردن ابزار نوشتاری دشوار است، مفید باشد. منبع (www.tici.info)

شارژ موبایل‌ با‌ راه‌ رفتن!

ویرایش نیمه دوم مردادماه ۱۳۹۸
خدمات حوزه فناوری اطلاعات

محققان دستگاهی تولید کرده‌اند که به کاربر امکان می‌دهد تنها با دویدن یا راه رفتن یا حتی حرکت کردن گوشی هوشمند یا هر دستگاه الکتریکی دیگر آن را شارژ کند. در آینده، ما انسان ‌ها خودمان تبدیل به انبارهای انرژی برای شارژ دستگاه‌ های خود خواهیم شد و می توانیم با استفاده از حرکات خود یا از محیط اطراف، شارژ مورد نیاز دستگاه‌ها را دریافت کنیم. دانشمندان برای طراحی این دستگاه شیوه متفاوتی از آنچه تاکنون شاهد آن بوده‌ایم، اعمال کرده‌اند. نسبت به دیگر دستگاه‌ها و مدل‌های مشابه، اختراع این محققان دو مزیت ویژه دارد: ۱- مواد استفاده شده در باتری این دستگاه به اندازه‌ای کوچک و باریک است که می‌توان در آینده حتی داخل لباس‌ها آن را تعبیه کرد. ۲- این دستگاه می‌تواند از حرکات با فرکانس خیلی پایین (کمتر از Hz10) شارژ دریافت کند. منبع (www.tici.info)