نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

گام شمار

سالم بمانید، وزن خود را کم کنید، متناسب شوید و هدایای رایگان را کسب کنید. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان برای این منظور نرم‌افزار winwalk را به شما معرفی می‌کند.
winwalk یک گام شمار جدید و رایگان است که گام‌های روزانه شما را شمرده و با کارت‌های هدیه الکترونیکی از مارکت‌های معروف به شما بصورت رایگان پاداش می‌دهد! هرچه بیشتر پیاده‌روی کنید و کالری بسوزانید، سلامتی بیشتری کسب می‌کنید،جایزه هم می‌گیرید.
لینک دانلود این نرم‌افزار…

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

دفترچه خاطرات

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان در این قسمت، یک ‌نرم‌افزار دفترچه خاطرات Daylio Premium را برای نگهداری از خاطرات خود به صورتی امن و بدون نیاز به نوشتن حتی یک خط را معرفی می‌کند. برای داشتن یک دفترچه خاطرات پر جزئیات علاوه بر تعیین وقایع، حالت روحی، تاریخ و ساعت؛ یاداشت‌های مختلفی هم مهم است؛ تا در هر زمان و مکانی گذشته خود را به ساده‌ترین شکل ممکن به یاد بیاورید.
لینک دانلود نرم‌افزار…

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

شیب‌سنج دیجیتالی

تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که در خانه یا محل کارتان به دنبال ابزار شیب‌سنج هستید تا از تراز بودن وسیله‌ای اطمینان بیابید ولی شیب‌سنجی در دسترس نبوده است! با افزایش فناوری حل این مشکلات به آسانی باز کردن صفحه گوشی خود و استفاده از نرم افزار Multi clinometer باشد. این نرم‌افزار یک ابزار بسیار کاربردی است که با استفاده از سنسور‌‌‌های موجود درگوشی‌های هوشمند وضعیت اجسام نسبت به هم را بررسی کند.

برای دستیابی به این نرم افزار پر کاربرد کافیست به این سایت بزنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

خط کش دیجیتال

گاهی اوقات پیش ‌‌می‌آید که بخواهیم اندازه‌ی چیزی را به طور دقیق بگیریم اما آیا همیشه خط کش همراه ما هست؟ طبیعتاَ  خیر!
Smart Ruler Pro  نام یک اپلیکیشن اندرویدی بسیار جالب ‌‌می‌باشد که گوشی شما را به یک خط کش دقیق تبدیل ‌‌می‌کند. کافیست همانند اسکرین شات این برنامه شی مورد نظر را بر روی گوشی گذاشته و با انگشتان خود نقاط ابتدایی و انتهایی آن را مشخص نمایید تا اندازه ی دقیقش در اختیارتان قرار گیرد.
با مراجعه به این سایت می‌توانید برنامه را دانلود و استفاده کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

پزشکی

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که بدنتان دچار مشکلی شده و نمیدانید باید به چه پزشک و متخصصی مراجعه کنید! و یا نشانه‌هایی از بیماری را دارید و امکان دسترسی به پزشک برایتان مقدور نیست. در این چنین شرایطی تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم‌افزار Ads را به شما معرفی می‌کند. دانلود این نرم افزار
در این نرم‌افزار در ابتدا یکسری اطلاعات شخصی (مانند سن، جنسیت و..) از شما پرسیده می‌شود در مرحله بعد مشکلی که برایتان رخ داده و نشانه‌های آن را می‌رسد و نهایتا بر اساس داده‌های شما تشخیص کلی در خصوص بیماری شما و درمان آن به شما می‌دهد.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

ورزش مغز

گاهی ممکن است احساس کنید مغزتان نیاز به فعالیت دارد و یا اینکه حافظه‌تان کم شده و یا تمرکز خود را از دست داده‌اید. تمامی این‌ها نشانه نیاز مغز شما به تمرین و ورزش است. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم‌افزار بسیار کاربردی NeuroNation را به شما معرفی و پیشنهاد می‌کند.
برای استفاده از این نرم‌افزار در ابتدا از طریق Google Play گوشی همراه خود این برنامه را نصب کنید. سپس با اکانت ایمیل خود یک حساب کاربری در این نرم‌افزار آماده کنید و نهایتاَ شروع به تمرین‌ها و بازی‌های مختلفی (در زمینه‌های تقویت حافظه، تمرکز، استدلال و سرعت عمل) که این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

ستاره شناسینرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

اگر علاقه مند به دنیای ستارگان و آسمان بالای سر خود هستید تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان ‌نرم‌افزار skywiki را برای استفاده از امکانات زیادی که برای شما فراهم کرده است معرفی می‌کند. در این ‌نرم‌افزار می‌توانید موارد مختلفی مانند وضعیت قرار گرفتن سیاره‌های مختلف در ساعات مختلف روز در منظومه شمسی، نقشه کلی از وضعیت قرار گیری ستارگان و سیارات نسبت به هم را ببینید و بررسی نمایید.
برای دانلود به این لینک مراجعه کنید.

یادآورینرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

مشغله‌های زیادی که روزانه درگیر آنها هستیم گاهی ما را از یاد اتفاقات، تاریخ‌های خاص و کارهای مهمی‌که باید انجام می‌دادیم می‌برد و در نتیجه ممکن است منجر به افسوس و ناراحتی شود. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ‌ایرانیان‌ نرم‌افزار  مفید و پر کاربرد Day by Day را برای یادآوری مسایل مهم و پر اهمیتتان پیشنهاد می‌دهد. در این ‌نرم‌افزار می‌توان تنظیم کرد که در تاریخ خاص ‌نرم‌افزار شما را برای انجام کاری هشدار دهد.
لینک دانلود این نرم افزار

اشتراک فایل

گاهی نیاز است فایلی را در اختیار کسی قرار دهید و آن فرد در کنار شما نباشد برای حل این مشکل یا می‌توان آن را ایمیل یا از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک قرار دهید. راه حل مناسب و سریع دیگری که . تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان در این بخش به شما معرفی می‌کند ‌نرم‌افزار SendAnyWhere است. به شرط اینکه طرف مقابل شما هم ‌این‌ نرم‌افزار  را بر روی سیستم خود نصب داشته باشد؛ می‌توانید به راحتی هر گونه فایلی را انتخاب و دکمه ارسال را انتخاب کنید سپس یک کد ۶ رقمی ‌به شما ارایه می‌شود که طرف مقابل شما با وارد کردن آن کد اطلاعات انتخابی شما را دریافت می‌کند.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

الگوی خواب

اگر از جمله افرادی هستید که با هشدار گوشی خود از خواب بیدار می‌شوید. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم‌افزار sleep Cycle را برای بررسی الگوی خوابتان و پیشنهاد بهترین زمان برای خواب و بیدار شدن به شما می‌دهد. ‌این‌ نرم‌افزار  بر اساس تعداد تنفس‌هایی که در طول شب و در حین خواب می‌کشید این الگو را طراحی می‌کند و نهایتاَ نمودار خواب شما را به شما نمایش می‌دهد. برای دانلود به این سایت مراجعه کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

نسخه پشتیبان

گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات ویندوز نیاز مهمی‌است که باید از آن استفاده کنید که در صورت وجود مشکل بر روی سیستم خود با backup گرفتن اطلاعات اولیه و سالم خود را بازگردانی کنید. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ‌ایرانیان‌ نرم‌افزار Personal Backup را برای این منظور به شما معرفی می‌کند. در ‌این‌ نرم‌افزار بسته به اینکه در چه حالی پشتیبان گیری را قرار است صورت گیرد (مبتدی و حرفه ای)، شروع به بک آپ گیری انجام می‌دهد.
برای دانلود اینجا کلیک کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

آشپزی

در حال‌ حاضر نرم‌افزارهای زیادی در خصوص آشپزی و دادن دستور پخت هر کدام ارایه شده است. یکی از ‌نرم‌افزارهای این حوزه که به صورت کامل تر به مساله آشپزی گاه کرده است‌ نرم‌افزار SuperFood است که با انواع دسته بندی‌ها (پیش غذا، نوشیدنی، دسر و…)، میزان ارزش غذایی هر غذایی که دستور پخت آن را داده است را هم ارایه می‌دهد. از طریق این لینک به نرم افزار دسترسی پیدا کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

ذخیره عکس

گاهی به دنبال عکس با فرمت‌های خاصی هستید و یا عکسی را در اینترنت پیدا کرده اید که فرمت آن را سیستم شما پشتیبانی نمی‌کند. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان افزونه ای (Extention) از مرورگر کروم را به شما معرفی می‌کند با نام Save Image As که با نصب آن آپشنی به مرورگرتان اضافه می‌شود و شما می‌توانید با فرمت‌های jpg, png ,web page عکس مورد نظر خود را ذخیره کنید.
با کلیک بر روی لینک زیر به صورت مستقیم به این افزونه دسترسی پیدا کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

تعیین وضعیت آلودگی هوانرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

اگر به دنبال اطلاعات مختلفی از وضعیت آب و هوا مانند دما و رطوبت، پیشنهاد‌هایی در مورد حفظ سلامتی و کاهش خطر ریسک بیماری‌‌‌های ناشی از آلودگی هوا هستید؛ تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم افزار مفید و رایگان AirVisual را به شما معرفی می‌کند.
پیش‌بینی‌ها در این نرم‌افزار به شکل هفتگی صورت می‌گیرد و می‌توان اطلاعات دقیقی را بدست آورید که با توجه به آن‌ها فعالیت‌های خود را تنظیم کنید. بیش از ۱۰ هزار شهر و ۸۰ کشور مختلف توسط این نرم افزار پشتیبانی می‌شود. این برنامه به شما نمودار‌هایی را ارائه می‌کند که در آن‌‌‌ها می‌توانید وضعیت آلودگی هوا را مطالعه کنید.
دانلود نرم افزار با لینک

ماهوارهنرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

گاهی به دنبال اطلاعاتی از ماهواره‌هایی هستید که در اطراف کره زمین قرار داده شده هستید. راه حل این نیاز را تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان با ‌نرم‌افزار satellite tracker به شما می‌دهد. در ‌این‌ نرم‌افزار می‌توان اگر به دنبال ماهواره خاصی هستید بر اساس نام، آنرا دنبال کنید و همچنین می‌توان نقشه کلی از ماهواره‌ها و فاصله شعاعی که از کره زمین دارند را بدست آورد.
برای دستیابی به این برنامه به این لینک مراجعه کنید.

کد QR وای‌فاینرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد ایرانیان پیشنهاد خاصی را در این قسمت برای شما عزیزان دارد. پیشنهاد می‌کنیم، روش‌های به اشتراک گذاشتن شبکه وای فای خود، از جمله نوشتن رمز بر روی کاغذ برای دیگران و یا زدن رمز برای آنها را کنار بگذارید و با استفاده از نرم‌افزار WiFi QR Code Creator PRO یک بارکد QR یا یک QR Code  از وای فای خود بسازید و با استفاده از این بارکد به راحتی بتوانید تنها با یک اسکن به شبکه وای فای مورد نظر وصل شوید. تنها کافیست اسم دستگاه (SSID) و رمز خود را در این نرم‌افزار وارد کنید تا برنامه کد QR  را برای شما تهیه کند.
برای دانلود و استفاده از این برنامه به این لینک مراجعه کنید.

درمان سنتی

مردم هنوز هم از داروهای طبیعی در معالجه بیماریهای شایع استفاده می‌کنند زیرا ارزان و  به راحتی قابل دسترس و عوارض جانبی ک‌‌می‌نیز دارد. داروهای خانگی و درمان طبیعی ، تلفیقی از داروهای طبیعی برای بیماری‌‌‌های شایع را ارائه ‌‌می‌دهد. این برنامه برای کاربرانی که ترجیح می‌دهند روش‌های سنتی را درمان کنند، مناسب است.

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم افزار Home Remedies and Natural Cure  را انجام طبابت سنتی در خانه و اطلاع از خواص داروهای مختلف به شما پیشنهاد می‌دهد.
برای دانلود و استفاده از این برنامه پرکاربرد به لینک زیر مراجعه کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

امنیت وای‌فاینرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

اگر به دنبال حفاظت از وای فای خود هستید، تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم افزار WiFi Router Master  را به شما پیشنهاد می‌دهد. این نرم افزار از قابلیت‌های گسترده و متنوعی پشتیبانی می‌کند که از جمله آنها ‌‌می‌توان به سیستم نمایش اتصالات ناشناس اشاره کرد؛ به گونه ای که لیستی از تما‌‌می‌افراد متصل شده به شبکه وای فای شما نمایش داده ‌‌می‌شود و خواهید توانست در صورت مشاهده هر گونه فرد ناشناسی ارتباط آن را برای همیشه قطع کنید. جدا از این، اطلاعات مختلفی در مورد افراد متصل به شبکه‌‌‌های وای فای در اختیار کاربر قرار ‌‌می‌دهد که مک آدرس را ‌‌می‌توان مهم ترین آن‌‌‌ها دانست.

برای دانلود به این لینک مراجعه کنید.

لوازم مورد نیاز سفرنرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

یکی از معضلات ما برای رفتن به سفر تدارک لوازم مورد نیاز برای آن سفر است؛ همواره فراموش کردن لوازم مختلف نگرانی است که وجود دارد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه PackPoint را برای رفع این مشکل به شما معرفی می‌کند. این نرم‌افزار با توجه به نوع سفر (کاری، تفریحی، زیارتی و…)، مبداء و مقصد سفر، تعداد روزهای اقامت و حتی قصد شما از سفر لیستی از ابزار مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای دانلود به این لینک مراجعه کنید.

طبیعت‌گردی

اگر اهل طبیعت‌گردی و اطلاع یافتن از انواع گونه‌های گیاهی و جانوری در اطراف خودتان هستید، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه iNaturalist را برای استفاده از این مورد به شما معرفی می‌کند. همچنین با ثبت‌نام در این برنامه و ایجاد حساب کاربری می‌توانید نظرات خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

برای دانلود به این لینک مراجعه کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

گوشی و رانندگینرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

خودروهای جدید و پیشرفته سیستم‌های چندرسانه‌ای خاصی با حفظ جوانب احتیاط برای استفاده از گوشی تلفن همراه دارند. این سیستم‌ها امکان دسترسی به آپشن‌های پرکاربرد  گوشی همراه را می‌دهند. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه اندرویدی Car Home Ultra را به شما معرفی می‌کند. این نرم‌افزار بدون داشتن هرگونه هزینه اضافی گزینه‌های ضروری مانند نقشه، تماس گرفتن، میزان سرعت، موسیقی و حتی موارد دلخواه خودتان را با آیکن‌های بزرگ در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دانلود این برنامه کافیست به قسمت Google Play گوشی همراه خود مراجعه کنید.

برای دانلود به این لینک مراجعه کنید.

نجوم و ستاره شناسی

علاقه‌مندان به نجوم و ستاره شناسی، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد دو نرم‌افزار World Wide Telescope و  SKEye را برای شبیه‌سازی صور فلکی و دادن اطلاعات کامل در خصوص انواع سیارات و وضعیت آنها؛ به شما معرفی می‌کند.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی

تقویم

در هر روز از سال ممکن است وقایعی اتفاق افتاده باشد که تمام آنها در تقویم‌های عادی ثبت نشده باشد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه Historical Calendar را به عنوان برنامه‌ای کامل برای حفظ این اتفاقات به شما معرفی می‌کند. در این برنامه تمامی اتفاق‌هایی که رخ داده را همراه با عکس بیان می‌کند و حتی شما می‌توانید برای خودتان هم تقویمی ایجاد کنید.

برای دانلود این برنامه به این لینک مراجعه کنید.

نرم‌افزارهای به‌روز و کاربردی