وب‌سایت‌های پرکاربرد

پرتال جامع مدارس

انتخاب آگاهانه مدرسه و یا مهدکودک برای بچه‌ها از جمله دغدغه‌های والدین است. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان وبسایت madreseha  را برای راهنمایی و مقایسه انواع امکانات مدارس مختلف در شهر محل زندگیشان معرفی می‌کند.

وبسایت‌های پرکاربرد

تازه‌های اخبار جهان

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان وبسایت خبری  Sciencedaily.com را برای آگاهی از اخبار مختلف در زمینه‌های سلامت، تکنولوژی، محیط زیست و حتی اخبار عجیب و غریب معرفی می‌کند. علاوه بر این در این وبسایت مقالات معتبر چاپ شده در هر حوزه‌ای نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.
وبسایت‌های پرکاربرد

باغبانی

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به سرسبزی محیط کار و منزلتان اهمیت می‌دهید و به دنبال محلی برای بدست آوردن اطلاعات دقیق و علمی در این حوزه هستید؛ تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان وبسایت bagheboon را به شما عزیزان معرفی می‌کند. در این وبسایت علاوه بر اطلاعاتی در خصوص نحوه نگهداری انواع گیاهان، امکان خرید انواع گیاه و حتی لوازم باغبانی را به شما می‌دهد و در صورت خرید از خدمت مشاوره رایگان هم می‌توانید استفاده کنید.
وبسایت‌های پرکاربرد

علم و آگاهی

دانستن تفاوت بین موارد مختلف اصولاَ یک مفهم آسان و اطلاع دقیق تری نسبت به آن مورد را به شما می‌دهد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان ‌‌وب‌سایت  مفید و پر از اطلاعات متنوع در خصوص دسته بندی‌های مختلف، با نام differencebetween.net به شما عزیزان جویای علم پیشنهاد می‌دهد.

وبسایت‌های پرکاربرد

ویروس یاب آنلاین

امروزه ویروس‌ها و بد افزرها در حال افزایش و رشد هستند. بسیاری علت این مساله را سودی می‌دانند که شرکت‌های بزرگ طراحی و ارایه دهنده آنتی ویروس در ازای وجود این بدافزارها بدست می‌آورند. ازطرفی کاربران برای محافظت از سیستم و اطلاعات خود با اسکن کردن سیستم یا فلشی که به سیستم خود وصل می‌کنند با یک آنتی ویروس بسنده می‌کنند. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان وب سایت ویروس‌یاب و مفید Virusscan.jotti.org را برای اسکن کردن بهتر سیستم خود پیشنهاد می‌دهد. در این ‌‌وب‌سایت  به جای استفاده از یک آنتی ویروس از ۱۶ آنتی ویروس قدرتمند پشتیبانی می‌کند و شما دیگر نیاز به نصب آن آنتی ویروس‌ها و پر کردن حافظه خود ندارید.

وبسایت‌های پرکاربرد

یادگیری زبان انگلیسی

برای آموزش زبان انگلیسی روش‌های مختلفی ارایه شده است (جعبه لایتنر، تست، دیدن فیلم و….) تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان ‌‌وب‌سایت  Khojamli.com را به شما زبان آموزان عزیز معرفی می‌کند که آموزش زبان را با الگوی ژنی ارایه می‌دهد. همچنین ‌‌وب‌سایت  iran-europe.net هم در حوزه زبان آموزی به صورت آنلاین و حضوری فعالیت خوبی را داشته است و نکته جالب توجه این ‌‌وب‌سایت  این است که آموزش را به صورت اختصاصی کرده و بسته به حرفه ای که نیاز به یادگیری زبان آن دارید شما را راهنمایی می‌کند.

وبسایت‌های پرکاربرد

هزینه زندگی

برای اینکه بتوانید اطلاعاتی در مورد هزینه‌های مختلفی مانند خوراک، پوشاک، تحصیل، مسکن و… در کشورهای مختلف بدست آورید و یا این هزینه‌ها را برای هر ۲ کشور به صورت دو به دو مقایسه کنید تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان ‌‌وب‌سایت  expatistan.com را به شما عزیزان معرفی می‌کند. لازم به ذکر است برای استفاده از این وب‌سایت نیاز به استفاده از vpn سیستم خود دارید.

وبسایت‌های پرکاربرد

زبان‌های مختلف شهرهای مختلف جهان

تا به حال با نقشه جهان و کشورهای آن مواجه شده اید و استفاده کرده اید. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان در این بخش ‌‌وب‌سایت جالبی را به شما معرفی می‌کند که اطلاعات مختلفی در مورد زبان‌های مختلف هر کشور به شما ارایه می‌دهد. نام این ‌‌وب‌سایت  localingual.com است. با کلیک بر روی هر کشور عکس آن کشور، پرچم، زبان رسمی‌ و تلفظ آن برای شما نمایش داده می‌شود. علاوه بر این با ۲ بار کلیک بر روی هر کشور شهرهای آن کشور و و لهجه و گویش‌های مختلف هر شهر آن برای شما ارایه می‌دهد و شما اگر اهل شهر خاصی هستید می‌توانید جمله با گویش آن شهر در ‌‌وب‌سایت  قرار دهید.

وبسایت‌های پرکاربرد

لینوکس

علاقه‌مندان به سیستم عامل لینوکس تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان، وب‌سایت پرکاربرد distrowatch.com را برای دستیابی به آخرین اخبار و فناوری مربوط به لینوکس معرفی می‌کند. در این وبسایت اطلاعات مفیدی از آخرین ورژن‌های ارایه شده برای این سیستم عامل و مطالب دیگر را به صورت بسته‌بندی شده بیان خواهد کرد.

وبسایت‌های پرکاربرد

ساخت

درست کردن وسایل مختلف و فلسفه‌ی خلق، لذت زیادی برای همگان دارد. اگر در این راه جایی باشد که مسیر ساخت را با دادن دستورالعمل‌های مرحله به مرحله و دقیق هدایت کند لذت آن دو چندان می‌شود! تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد ایرانیان وب‌سایت instructables.com را برای این امر به شما پیشنهاد خواهد داد.
در این وب‌سایت تکنولوژی ساخت ابزارها و گجت‌های مختلف همراه با دستورالعمل به صورت متن و تصویر بیان شده است.

وبسایت‌های پرکاربرد

حسابدار شخصی

اگر به دنبال دستیاری هستید که حساب‌های روزانه یا ماهانه شخصی خود را ثبت و عملیاتی چون بودجه‌بندی را در اختیار شما قرار دهد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایت fanoospfm.com را به شما عزیزان معرفی می‌کند. در این برنامه امکان ثبت دارایی‌ها، شخصی‌سازی دخل و خرج و پشتیبانی آنلاین وجود دارد.

وبسایت‌های پرکاربرد

کاردستی

تا کردن کاغذ و ایجاد شکل‌های متفاوت از جمله هنرهای زیبایی است که طرفداران زیادی دارد. علاوه بر مواد مورد نیاز ارزان و در دسترس این هنر توانایی خلق اشکال مختلف علت محبوب شدن این نرم‌افزار است. تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد وبسایت origami-fun.com را برای آموزش این هنر در دسته‌بندی‌های مختلف ساده، کودک، سخت و… معرفی کرده است.

وبسایت‌های پرکاربرد

خلاقیت

اگر جزء آن دسته از افراد خلاقی هستید که به دنبال خلق تازه‌ها از چیزهای ساده هستید، می‌توانید با استفاده از وسایل دور ریز منزل یا محل کارتون چیزهای جدیدی بسازید. برای آموزش تصویری و ویدیویی، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وب‌سایت www.doityourself.com را به شما پیشنهاد می‌دهد. در این وب‌سایت علاوه بر آموزش خلاقیت در جاهای مختلف آموزش تعمیر وسایل دور ریز رو هم بهتون میده.

وبسایت‌های پرکاربرد

راهنمای فنی خودرو

آیا تا به حال با این موضوع روبه‌رو شده‌اید که خودرویی می‌خواهید خریداری کنید و افراد مختلف قیمت‌های متفاوتی به آن می‌دهند. در این شرایط انتخاب بهترین و درست‌ترین قیمت برای خریداران سخت است. تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد وب سایت مفید baravard.com را برای راحتی و برآورد دقیق قیمت خودرو به شما پیشنهاد می‌دهد.

در این وبسایت می‌توانید اطلاعاتی در مورد مشخصات ظاهری و فنی خودرویی که به دنبال آن هستید را وارد کنید و با جستجو خودروهای موجود مطابقت داده شده را پیدا کنید. در این سامانه علاوه بر این امکان بدست آوردن هزینه انتقال سند و یا کارشناسی مشخصات فنی خودرویی که خریداری کرده‌اید را هم دارد.

وبسایت‌های پرکاربرد

دریافت ایموجی

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وب‌سایت getemoji.com را برای دریافت مجموعه کامل صورتک‌های ایموجی به صورت رایگان برای نسخه دسکتاپ خود معرفی می‌کند.

وبسایت‌های پرکاربرد

نظافت منزل

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد در این قسمت به معرفی دو سامانه yektaco.net و mojeno-co.com برای سفارش نیروی خدماتی در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و با توجه به درخواست شما، می‌پردازد. در این دو سامانه بسته به اینکه در چه حوزه‌ای به دنبال نیروی خدماتی هستید (نظافت ، پذیرایی، نگهداری از سالمندان و…)، مدت زمان مورد نیاز، تاریخ حضور، تعداد افراد مورد نیازنیروی خدماتی چه مقدار است برآورد هزینه‌ای کرده و نهایتاَ نیروی مورد نیاز خود را سفارش دهید.

وبسایت‌های پرکاربرد

راهنمای خرید لپتاپ

اگر به دنبال خرید لپتاپ با آپشن‌های مختلف، بسته به کاربرد خود هستید تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد  وب‌سایت notebookcheck.net را به شما معرفی می‌کند. در این وب‌سایت می‌توانید انواع لپتاپ‌ها را با برندهای مختلف و سخت‌افزارهای متفاوت مقایسه کنید و نهایتاَ شما را برای انتخاب بهترین مورد راهنمایی کند.

وبسایت‌های پرکاربرد

خودرو

اگر علاقه‌مند به اخبار و اطلاعات حوزه اتومبیل هستید، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وب‌سایت caranddriver.com را به عنوان یک منبع مناسب برای معرفی انواع برندهای اتومبیل، مقایسه آنها و آخرین اخبار در این حوزه به شما معرفی می‌کند. لازم به ذکر است برای دسترسی به این نیاز به استفاده از برنامه‌های vpn دارید.

وبسایت‌های پرکاربرد

بازی و سرگرمی

اگر از جمله افراد علاقه‌مند به بازی‌های مفید هستید که به نظر شما، بازی باید یکسری اطلاعات عمومی در اختیار شما قرار بده تا از وقتی که صرف بازی می‌کنید حداکثر استفاده رو کرده باشین؛ تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد یک وب‌سایت برای این نوع بازی در اختیار شما قرار می‌دهد.
این وب‌سایت www.geoguessr.com نام دارد، ترکیبی از بازی و اطلاعات جغرافیا است که به صورت گروهی و انفرادی انجام می‌شود، با رفتن در هر مرحله از بازی عکس از یک مکان در جهان به شما نشان داده می‌شود که باید نام آنجا را تشخیص دهید و در هر مرحله اطلاعاتی در خصوص آن عکس به شما می‌دهد.وبسایت‌های پرکاربرد

وب‌سایت مسافرتی

اگر از آن دسته از افرادی هستید که اهل مسافرت هستند؛ تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد یک وب‌سایت مفید و پرکاربرد رو برای شما معرفی کرده است.

نام این وب‌سایت www.safarme.com است که در آن امکانات مختلفی مانند رزرو بلیط هواپیما، رزرو بلیط قطار، رزرو هتل بر اساس ارزانترین نرخ موجود را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما تنها کافی است یک پیش ثبت‌نام در این سایت نموده و سپس مبداء، مقصد، تاریخ حرکت، نوع وسیله نقلیه و تعداد نفرات را تعیین کنید تا شما را به نتایج جالبی برساند.
وبسایت‌های پرکاربرد

یافتن بهترین رستوران اطراف خود

تا به حال شده جای خاصی رفته باشین و به دنبال رستوران‌ باشین! اینکه ندونید نزدیکترین رستوران به شما در چه فاصله‌ای است یا وضعیت آن رستوران‌ها به چه شکل هست مسأله‌ای است که تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد در این بخش برای شما حل خواهد کرد.

با مراجعه به وبسایتwww.fidilio.com  به راحتی می‌توانید به امکاناتی مانند یافتن نزدیکترین رستوران، منو غذایی آن رستوران، عکس و قیمت غذاها، نظرات و تجربه‌های قبلی دیگر مشتریان و یا دادن نظر نسبت به آن رستوران دست پیدا کنید.

وبسایت‌های پرکاربرد

مشاور پزشکی

وجود یک مشاور پزشکی همراه، موهبتی است که به لطف پیشرفت فناوری امروزه در اختیار انسان‌ها قرار داده شده است. مواردی وجود دارد که به سوالات پزشکی بر می‌خورید و برای یافتن جواب آنها یا باید به پزشک متخصص مراجعه کنید و یا ممکن است در اینترنت به دنبال آن بگردید در این شرایط جواب‌های مختلف و عدم صحت آنها نگرانی شما را افزایش می‌دهد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایت www.drsaina.ir را برای این منظور به شما معرفی می‌کند.

در این وبسایت امکان نوبت‌دهی آنلاین و مشاوره پزشکی  وجود دارد. در بخش مشاوره پزشکی مشاورانی با تخصص‌های مختلف وجود دارد که با انتخاب هر یک از آنها می‌توانید سوالات خود را بپرسید و نهایتاَ نسبت به جواب نظر خود را اعلام کنید.
وبسایت‌های پرکاربرد