وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

نرم‌افزارهای پرکاربرد اندروید

مدیریت حافظه گوشی‌های اندروید

برای مدیریت حافظه گوشی‌های اندروید، نرم‌افزارهای مختلف با قابلیت‌های زیادی تا به امروز معرفی و مورد استفاده کارکنان قرار گرفته شده است بخش فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد در اینجا به معرفی نرم‌افزاری جدی با قابلیت امکان انتقال یا حذف دسته‌جمعی فایل‌ها و محتویات گوشی را بیان میی‌کند.

این برنامه TunesGo نام دارد و با دسته‌بندی مشخصی که دارد کافیست گوشی خود را به سیستم متصل کرده و بدون درگیر شدن با پوشه‌های مختلف در گوشی، می‌توان محتویات آن را به راحتی انتقال داد. برای دریافت فایل این نرم‌افزار به این سایت مراجعه کنید.
وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

جایی امن برای نگهداری رمز عبورهای شما

حتما تا به حال برای دسترسی به برنامه‌های مختلف در گوشی، سیستم یا برنامه‌های اینترنتی نیاز به رمز عبور و پسورد داشته اید. با توجه به حجم بالای این تعداد برنامه‌ها و برای جلوگیری از فراموش شدن آنها یا مجبورید از رمزهای یکسان استفاده کنید که روش امنی نیست و یا از نرم‌افزار کاربردی که تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد در اختیار شما قرار می‌دهد؛ استفاده کنید.

نام این برنامه F-Secure-KEY می‌باشد. این نرم‌افزار جای امنی برای نگهداری کلمه و رمز عبور شماست. تنها کافیست این نرم افزار را از طریق لینک دانلود و نصب کنید و پس از ثبت نام رمز عبورهای مختلف حساب‌های خود را در آن وارد کنید.وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

گل و گیاه

اگر علاقه‌مند به گل و گیاه و نگهداری آنها هستید؛ تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد پیشنهاد خوبی در اختیار شما قراروبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد خواهد داد. نام این نرم‌افزار Tomappo است و دارای قابلیت‌های زیادی از جمله زمان کاشت گیاهان مختلف و شرایط نگهداری آنها، دسته‌بندی انواع گیاهان به تفکیک رنگ، امکان جستجوی تاریخ خاصی به منظور بررسی وضعیت کاشت انواع گیاهان و غیره است. برای دریافت این نرم‌افزار میتونید به لینک مراجعه کنید.

نقشه راه

مطمئناَ تا به حال با قابلیت نقشه در گوشی همراه خود برای انواع کارهای مسیریابی استفاده کرده‌اید؛ تیم فناوری اطلاعات وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربردهلدینگ پاسارگاد در این قسمت نرم‌افزاری قوی‌تر با قابلیت‌های بیشتر را در اختیار شما قرار خواهد داد.
نام این نرم‌افزار maps navigation است؛ از جمله قابلیت‌های این نرم‌افزار یافتن نزدیکترین مکان‌های دلخواه شما مانند فروشگاه، دستگاه خودپرداز، ایستگاه اتوبوس و غیره، مسیریابی، اشتراک مکان و جایگاه با دیگران می‌باشد. برای دستیابی این نرم‌افزار به لینک مراجعه کنید.

نجوم و ستاره شناسی

علاقه‌مندان به نجوم و ستاره شناسی، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد دو نرم‌افزار World Wide Telescope و  SKEye را برای شبیه‌سازی سور فلکی و دادن اطلاعات کامل در خصوص انواع سیارات و وضعیت آنها؛ به شما معرفی می‌کند.وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

یافتن تلفن همراه گم شدهوبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

برای حفظ امنیت گوشی‌های همراه خود چه امکاناتی را پیش‌بینی کرده‌اید؟ تا به حال چه میزان زمان صرف پیدا کردن گوشی همراه خود به خاطر حواس‌پرتی هدر داده‌اید؟ تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه‌ی جالب و پر کاربرد Find My Device را به عناون راه‌حلی مناسب برای پرسش‌های بیان شده پیشنهاد می‌دهد.
برای استفاده از این برنامه کافیست در ابتدا در برنامه ثبت‌نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید و موقعیت فعلی گوشی را در آن تعیین کنید. با اتصال به یک سیستم می‌توان به راحتی گوشی خود را پیدا کنید. علاوه بر این در صورت دزدیده شدن گوشی امکانی به نام قفل گوشی دارد. لینک دریافت این برنامه در این قسمت در اختیار شما قرار داده شده است.

گوشی و رانندگیوبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

خودروهای جدید و پیشرفته سیستم‌های چندرسانه‌ای خاصی با حفظ جوانب احتیاط برای استفاده از گوشی تلفن همراه دارند. این سیستم‌ها امکان دسترسی به آپشن‌های پرکاربرد  گوشی همراه را می‌دهند. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه اندرویدی Car Home Ultra را به شما معرفی می‌کند. این نرم‌افزار بدون داشتن هرگونه هزینه اضافی گزینه‌های ضروری مانند نقشه، تماس گرفتن، میزان سرعت، موسیقی و حتی موارد دلخواه خودتان را با آیکن‌های بزرگ در اختیار شما قرار می‌دهد. برای دانلود این برنامه کافیست به قسمت Google Play گوشی همراه خود مراجعه کنید.

لوازم مورد نیاز سفروبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

یکی از معضلات ما برای رفتن به سفر تدارک لوازم مورد نیاز برای آن سفر است؛ همواره فراموش کردن لوازم مختلف نگرانی است که وجود دارد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه PackPoint را برای رفع این مشکل به شما معرفی می‌کند. این نرم‌افزار با توجه به نوع سفر (کاری، تفریحی، زیارتی و…)، مبدا و مقصد سفر، تعداد روزهای اقامت و حتی قصد شما از سفر لیستی از ابزار مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تقویم

در هر روز از سال ممکن است وقایعی اتفاق افتاده باشد که تمام آنها در تقویم‌های عادی ثبت نشده باشد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه Historical Calendar را به عنوان برنامه‌ای کامل برای حفظ این اتفاقات به شما معرفی می‌کند. در این برنامه تمامی اتفاق‌هایی که رخ داده را همراه با عکس بیان می‌کند و حتی شما می‌توانید برای خودتان هم تقویمی ایجاد کنید.وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

طبیعت‌گردی

اگر اهل طبیعت‌گردی و اطلاع یافتن از انواع گونه‌های گیاهی و جانوری در اطراف خودتان هستید، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برنامه iNaturalist را برای استفاده از این مورد به شما معرفی می‌کند. همچنین با ثبتنام در این برنامه و ایجاد حساب کاربری می‌توانید نظرات خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

سفر و گردشوبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

اگر علاقه‌مند به گردش و پیدا کردن مناطق دیدنی‌کشورهای مختلف هستید، تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد برنامه outings را برای استفاده راحت و کاربردی پیشنهاد می‌دهد. این برنامه با استفاده از مطالب مندرج در وبلاگ و استوری‌ها در خصوص مباحث سفر و تجربه‌هایی که کاربران بدست آورده‌اند، اطلاعاتی را برای سفری با کیفیت‌تر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از جمله قابلیت‌های این برنامه، امکان سرچ از اماکن دیدنی شهرهای مختلف نظیر جزایر، چارک های ملی، موزه و… بر اساس علاقه‌مندی کاربران؛ امکان تصمیم گیری سریع بر اساس جستجو تصاویر از میان هزاران تصاویر ثبت شده در مرورگر؛ تعیین مقصد بعدی و ذخیره آن در برنامه می‌باشد.

آموزشوبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

پیشرفت علم و فناوری به صورت روزانه نیاز به یادگیری و آموزش را برای همه افزایش می‌دهد این در حالی است که کلاس‌های آموزشی مورد نظر ممکن است در زمانی خاص وجود نداشته باشد یا هزینه زیادی دارند و یا یادگیری آنها وقت زیادی می‌طلبد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد برای راهنمایی شما عزیزان و راحتی شما برنامه stepik را معرفی می‌کند. در این برنامه علاوه بر آموزش می‌توانید نظرات و امتیازی که دیگران به این آموزش داده‌اند را هم ببینید و انتخاب مناسبی انجام دهید.

هنر

گاهی به دنبال تهیه عکس‌هایی با افکت‌های زیبا و ظاهری هنری هستید و به نرم‌‌افزارهای معروفی چون فتوشاپ دسترسی ندارید. تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد ایرانیان نرم افزار Painnt را برای خلق این عکس‌ها معرفی می‌کند. همچنین برای تهیه نوشته‌هایی رنگی با افکت‌های مختلف نرم‌افزار wordCload بسیار مناسب است.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

وب‌سایت‌های پرکاربرد

بازی و سرگرمی

اگر از جمله افراد علاقه‌مند به بازی‌های مفید هستید که بنظر شما، بازی باید یکسری اطلاعات عمومی در اختیار شما قرار بده تا از وقتی که صرف بازی می‌کنید حداکثر استفاده رو کرده باشین؛ تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد یک وب‌سایت برای این نوع بازی در اختیار شما قرار می‌دهد.
این وب‌سایت www.geoguessr.com نام دارد، ترکیبی از بازی و اطلاعات جغرافیا است که به صورت گروهی و انفرادی انجام می‌شود، با رفتن در هر مرحله از بازی عکس از یک مکان در جهان به شما نشان داده می‌شود که باید نام آنجا را تشخیص دهید و در هر مرحله اطلاعاتی در خصوص آن عکس به شما می‌دهد.وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

وب‌سایت مسافرتی

اگر از آن دسته از افرادی هستید که اهل مسافرت هستند؛ تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد یک وب‌سایت مفید و پرکاربرد رو برای شما معرفی کرده است.

نام این وب‌سایت www.safarme.com است که در آن امکانات مختلفی مانند رزرو بلیط هواپیما، رزرو بلیط قطار، رزرو هتل بر اساس ارزانترین نرخ موجود را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما تنها کافی است یک پیش ثبتنام در این سایت نموده و سپس مبدا، مقصد، تاریخ حرکت، نوع وسیله نقلیه و تعداد نفرات رل تعیین کنید تا شما را به نتایج جالبی برساند.
وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

یافتن بهترین رستوران اطراف خود

تا به حال شده جای خاصی رفته باشین و به دنبال رستوران‌ باشین! اینکه ندونید نزدیکترین رستوران به شما در چه فاصله‌ای است یا وضعیت آن رستوران‌ها به چه شکل هست مسأله‌ای است که تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد در این بخش برای شما حل خواهد کرد.

با مراجعه به وبسایتwww.fidilio.com  به راحتی می‌توانید به امکاناتی مانند یافتن نزدیکترین رستوران، منو غذایی آن رستوران، عکس و قیمت غذاها، نظرات و تجربه‌های قبلی دیگر مشتیان و یا دادن نظر نسبت به آن رستوران دست پیدا کنید.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

مشاور پزشکی

وجود یک مشاور پزشکی همراه، موهبتی است که به لطف پیشرفت فناوری امروزه در اختیار انسان‌ها قرار داده شده است. مواردی وجود دارد که به سوالات پزشکی بر می‌خورید و برای یافتن جواب آنها یا باید به پزشک متخصص مراجعه کنید و یا ممکن است در اینترنت به دنبال آن بگردید در این شرایط جواب‌های مختلف و عدم صحت آنها نگرانی شما را افزایش می‌دهد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایت www.drsaina.ir را برای این منظور به شما معرفی می‌کند.

در این وبسایت امکان نوبت‌دهی آنلاین و مشاوره پزشکی  وجود دارد. در بخش مشاوره پزشکی مشاورانی با تخصص‌های مختلف وجود دارد که با انتخاب هر یک از آنها می‌توانید سوالات خود را بپرسید و نهایتاَ نسبت به جواب نظر خود را اعلام کنید.
وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

راهنمای خرید لپتاپ

اگر به دنبال خرید لپتاپ با آپشن‌های مختلف، بسته به کاربرد خود هستید تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد  وب‌سایت notebookcheck.net را به شما معرفی می‌کند. در این وبسایت می‌توانید انواع لپتاپ‌ها را با برندهای مختلف و سخت‌افزارهای متفاوت مقایسه کنید و نهایتاَ شما را برای انتخاب بهترین مورد راهنمایی کند.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

نظافت منزل

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد در این قسمت به معرفی دو سامانه yektaco.net و mojeno-co.com برای سفارش نیروی خدماتی در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و با توجه به درخواست شما، می‌پردازد. در این دو سامانه بسته به اینکه در چه حوزه‌ای به دنبال نیروی خدماتی هستید (نظافت ، پذیرایی، نگهداری از سالمندان و…)، مدت زمان مورد نیاز، تاریخ حضور، تعداد افراد مورد نیازنیروی خدماتی چه مقدار است برآورد هزینه‌ای کرده و نهایتا نیروی مورد نیاز خود را سفارش دهید.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

خودرو

اگر علاقه‌مند به اخبار و اطلاعات حوزه اتومبیل هستید، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایت caranddriver.com را به عنوان یک منبع مناسب برای معرفی انواع برندهای اتومبیل، مقایسه آنها و آخرین اخبار در این حوزه به شما معرفی می‌کند. لازم به ذکر است برای دسترسی به این نیاز به استفاده از برنامه‌های vpn دارید.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

دریافت ایموجی

تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایت getemoji.com را برای دریافت مجموعه کامل صورتک‌های ایموجی به صورت رایگان برای نسخه دسکتاپ خود معرفی می‌کند.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

خلاقیت

اگر جزء آن دسته از افراد خلاقی هستید که به دنبال خلق تازه‌ها از چیزهای ساده هستید، میتونید با استفاده از وسایل دور ریز منزل یا محل کارتون چیزهای جدیدی بسازید. برای آموزش تصویری و ویدیویی، تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایتwww.doityourself.com  را به شما پیشنهاد می‌دهد. در این وبسایت علاوه بر آموزش خلاقیت در جاهای مختلف آموزش تعمیر وسایل دور ریز رو هم بهتون میده.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

راهنمای فنی خودرو

آیا تا به حال با این موضوع روبرو شده‌اید که خودرویی می‌خواهید خریداری کنید و افراد مختلف قیمت‌های متفاوتی به آن می‌دهند. در این شرایط انتخاب بهترین و درسترین قیمت برای خریداران سخت است. تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد وب سایت مفید baravard.com را برای راحتی و برآورد دقیق قیمت خودرو به شما پیشنهاد می‌دهد.

در این وبسایت می‌توانید اطلاعاتی در مورد مشخصات ظاهری و فنی خودرویی که به دنبال آن هستید را وارد کنید و با جستجو خودروهای موجود مطابقت داده شده را پیدا کنید. در این سامانه علاوه بر این امکان بدست آوردن هزینه انتقال سند و یا کارشناسی مشخصات فنی خودرویی که خریداری کرده‌اید را هم دارد.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

حسابدار شخصی

اگر به دنبال دستیاری هستید که حسابهای روزانه یا ماهانه شخصی خود را ثبت و عملیاتی چون بودجه‌بندی را در اختیار شما قرار دهد. تیم فناوری اطلاعات هلدینگ پاسارگاد وبسایت fanoospfm.com را به شما عزیزان معرفی می‌کند. در این برنامه امکان ثبت دارایی‌ها، شخصی‌سازی دخل و خرج و پشتیبانی آنلاین وجود دارد.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد

کاردستی

تا کردن کاغذ و ایجاد شکل‌های متفاوت از جمله هنرهای زیبایی است که طرفداران زیادی دارد. علاوه بر مواد مورد نیاز ارزان و در دسترس این هنر توانایی خلق اشکال مختلف علت محبوب شدن این نرم‌افزار است. تیم فناوری هلدینگ پاسارگاد وبسایت origami-fun.com را برای آموزش این هنر در دسته‌بندی‌های مختلف ساده، کودک، سخت و… معرفی کرده است.

وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای به‌روز و پرکاربرد